תמרין בניה אומנותית, שיקום ושימור מבנים היא חברת בוטיק קבלנית רשומה המתמחה בעבודות גמר ובביצוע פרויקטים הנדסיים מגוונים ומורכבים המשלבים ידע מקצועי נרחב.

לחברה שלנו וותק וניסיון רב שנים, כלים חשובים המאפשרים לנו להקנות ביטחון ושקט נפשי ללקוחותינו, לספק פתרונות ייחודיים בזמן אמת ולגלות מקצועיות ורגישות לצרכים המיוחדים של כל פרויקט ופרויקט.

אנו מעמידים לרשותכם ידע מקצועי נרחב בתחומי הבנייה והדקורציה, על סוגיהם השונים. היכולות הגבוהות שלנו, הניסיון והידע העשירים, הפתרונות היצירתיים, התכנון המוקפד לפרטי פרטים, הבקרה והניהול של הפרויקט, כל אלו הם מאפיינים שמקנים לנו את היכולת להתמודד עם אתגרים בצורה יעילה

ומהירה בהתאמה לאופיו וצרכיו של הפרויקט. עבורכם המשמעות היא עמידה בלוחות זמנים, מינימום עיכובים ושמירה על הזמן היקר שלכם.

מאז ומתמיד אנו שואפים לספק לכם עבודה איכותית ושירות מקצועי, מוקפד ואדיב. ויש לנו את כל הכלים והצוותים כדי לממש את המטרות והצרכים שלכם ושל הפרויקט.

about
us

הצוות שלנו

בחברת תמרין אנו מודעים לכך שהנכס החשוב ביותר שלנו הוא ההון האנושי ולכן מקפידים להעסיק את מיטב הצוותים ביניהם אדריכלים, אומנים ובעלי מקצוע מעולים. הצוות שלנו מקצועי מכל הבחינות ומעל לכל מגלה יחסי אנוש טובים, דואג לכל הפרטים הקטנים ועושה שימוש בציוד טכנולוגי מתקדם. לכל אורך הדרך אנו מקפידים לבקר את עצמנו באופן מתמיד כדי להבטיח שתהליך העבודה והתוצאה הסופית יהיו איכותיים, בסטנדרטים בלתי מתפשרים.

תשתיות

בכל פרויקט יש לתשתיות חלק חשוב מאוד בהצלחתו – אנו בתמרין מתמחים ועובדים עם הכלים המתקדמים ביותר בכל הקשור לתשתיות תקשורת, ביובים, חשמל ומים.

שחזור

אנו בתמרין מתמחים בפרויקטי שחזור, יודעים לקחת מבנים לשימור ולהחזיר אותם בדיוק למקור תוך כדי הקפדה על כל הפרטים הכי קטנים.

גימורים מיוחדים

אנו מתמחים בביצוע גימורים מיוחדים לפרויקטים הכוללים:
צביעה אומנותית, סוגים שונים של טייח, טייח דקורטיבי – הכל כדי שתהיו מרוצים מהתוצאה הסופית